Opinie

wtorek, 04 październik 2022 08:52

Rodzice Joasi (6 lat) rok po zakończonej terapii

Oceń tą opinię
(4 głosów)

Nasza córeczka Asia zaczęła się jąkać w wieku 4 lat. Praktycznie w przeciągu dwóch tygodni z dziewczynki, która ciągle mówiła, jąkanie rozwinęło się do tego stopnia ze Asia nie potrafiła wymówić nawet jednego słowa. Jedyne co potrafiła powiedzieć to: „Mamo czy pomożesz mi mówić?” Dla mnie jako mamy i naszej całej rodziny był to bardzo trudny moment kompletnej bezsilności.

Wtedy Pani Iwona błyskawicznie wzięła nas pod swoje skrzydła i już kolejnego dnia, Asia miała pierwszą sesje terapeutyczną metodą Padovan. Pani Iwona przedstawiła wszystkie szczegółowy plan terapii dając nam nadzieje na to, że Asia będzie znowu mówić płynnie. Terapia jąkania i terapia metodą Padovana trwały około roku. Nie był to łatwy czas, jako, ze nasza cala rodzina musiała kompletnie przeorganizować nasz model życia. Pani Iwona nazywa rzeczy po imieniu nawet gdy są bardzo niewygodne dla odbiorcy, przez co otwiera oczy na wiele spraw.

Dzisiaj Asia ma 6 lat, mówi płynnie, ma prawidłowy rozwój fizyczny dzięki terapii metodą Padovan. Dzięki ćwiczeniom zaleconym przez Panią Iwonę, Asia potrafi już czytać i pisać, a co najważniejsze jest wesołą, otwartą dziewczynką.

Dziękujemy z całego serca Pani Iwonie i Panu Bogusiowi za cierpliwość, wyrozumiałość I ogromne wsparcie na które zawsze mogliśmy liczyć. Ogromnie polecam terapie jąkania u Pani Iwony, jako ze Pani Iwona i Pan Bogus posiadają ogromna wiedze i doświadczenie w problemach z płynnością mówienia. Jeszcze raz dziękuje!

Rodzice Joasi (napisano rok po zakończonej terapii)

Kontakt

Gabinet logopedyczny

Rejestracja:
tel.: +48 602 503 253
email: logopeda Wrocław

Ośrodek Terapii Jąkania
Wrocław, ul. Rydygiera 22-28

Gabinet terapeutyczny
Wrocław, ul. Na Polance 16/8