Opinie

piątek, 21 grudzień 2018 14:42

Rodzice Oliwiera (8 lat)

Oceń tą opinię
(0 głosów)

Trafiliśmy na terapię do Pani Iwony po bardzo długich poszukiwaniach osoby, która potrafiłaby zdiagnozować i pomóc naszemu synkowi. Byliśmy zdesperowani, nie mogliśmy sobie poradzić z jąkaniem naszego wówczas ośmioletniego synka Oliwierka. Co poniektórzy specjaliści uważali, że to nic takiego i że to przejdzie, a nasze dziecko nie potrafiło wypowiedzieć kropka tylko było kro kro kro, na domiar wszystkiego był tak zaparty w tej swojej mowie, że dopóki nie wydukał do końca co chciał powiedzieć to nie przestawał, a nam, aż serce pękało bo nie mogliśmy mu pomóc w żaden sposób ponieważ nie wiedzieliśmy jak to zrobić. Na domiar tego wszystkiego zaczęły dochodzić tiki nerwowe.

Na pierwszej wizycie Pani Iwona zdiagnozowała naszego synka (gdzie inni specjaliści próbowali to robić np. przez miesiąc i odsyłali nas do innych dalej nie widząc żadnego problemu ponieważ dziecko rozwijało się prawidłowo). Pani Iwona przedstawiła nam program, który miał pomoc w jak najszybszym czasie, terapia była bardzo ciężka, musieliśmy wszyscy (cała rodzina) zaakceptować jej zasady, ale już na początku terapii Oli tak jak inne dzieci przestał się jąkać.

Chcielibyśmy podziękować z całego serca Pani Iwonie za to, że pomogła naszemu dziecku i pomaga wszystkim dzieciom potrzebującym pomocy logopedycznej, neurologopedycznej jak i udziela wsparcia duchowego w ciężkich chwilach, których jest niezmiernie dużo w czasie trwania całej terapii. Lecz, gdy ma się do czynienia z tak ciepłą osobą oddaną swojej pracy, a cel jej przyświecający to niesienie pomocy innym – to wszystko staje się proste. Zawsze w ciężkich chwilach można na nią liczyć nawet w sprawach niezwiązanych zupełnie z jej profesją potrafi doradzić i zmotywować do dalszego działania.

Rodzice Oliwiera

Logopeda Wrocław

Gabinet logopedy czny

Rejestracja:
tel.: +48 602 503 253
email: logopeda Wrocław

Ośrodek Terapii Jąkania
Wrocław, ul. Rydygiera 22-28

Gabinet terapeutyczny
Wrocław, ul. Na Polance 16/8